www.eskisehirhosting.com
    Ana Sayfa
    Hakkımızda
    Farkımız
    Hizmetlerimiz
    Sık Sorulan Sorular
    Hazır Sistemler
    Fotolar
    İletişim

Datacenter
 
Detay
 
 
 
Detay
 
 
 
Detay
 
 
Tüm Galerilere bak

Eskişehir Reklam
2 Eylül Cd. Yalbı Sk.Arifbey Apt. 13/13 ESKİŞEHİR
0.222.233 25 65
0.539.289 40 45
0.542.311 63 84
0.505.6124544

Hakkımızda

Son yılların en büyük devrimi ve tüm dünyada değişimin öncüsü olan internetin her geçen gün yaygınlaştığı ve öneminin arttığı bir ortamla karşı karşıyayız.

Yıllar önce başlayan bu hızlı macera her geçen gün etkinliğini fazlasıyla hissettirerek artıyor. Değişik ihtiyaçların ortaya çıktığı ve maalesef bir çok firmanın internet mecrasından gerçek anlamıyla faydalanma konusunda sıkıntı çektiği bir gerçek.

İşte bu ortamda, internet mecrasını ve yapısal özelliklerini iyi analiz edebilen partnerlere ihtiyaç duyuyor firmalar. Eskişehir Reklam da bu anlamda hizmet vermek için yapılanmayı uygun gördü. 2000 yılında İstanbul Üniversite İletişim Fakültesinde başlayan internet gazeteciliği deneyimimizi Eskişehir'de firmalarla paylaşmaya başladık...

Sonuç olarak bu paylaşımı kurumsal bir kimlik altına taşımak ve bilgilerimizi ve deneyimlerimizi kurumsal kimlik altında geliştirmeyi uygun gördük.

Maalesef yıllardır internet, bir iletişim mecrası olarak görülmekten çok, bir bilişim aracı olarak görüldü ve gelişimi de Türkiye'de bu yönde oldu. Ancak her geçen gün, başta İstanbul da olmak üzere büyük şehirlerde faaliyete geçen interaktif ajanslar bu farklılığı ortadan kaldırmaya ve internet sitelerini daha ciddi bir iletişim aracı olma yönünde geliştirmeye başladılar. Bu anlamda Eskişehir'deki bu açığı kapatmak ve internetten maksimum yarar sağlanması adına faaliyet geçen firmamız interaktif bir reklam ajansı olmayı hedeflemektedir.

eskisehirliyiz.biz konsepti üzerine kurulan kent portalının da amaçları bu doğrultudadır ve kentli olmayı, kente sahip çıkmayı kısacası internet üzerinde güçlü bir sivil toplum örgütü oluşturmayı hedeflemektedir...

Vizyonumuz

Değişen ve gelişen dünya şartlarında kaliteli hizmetler üretmek, çevre ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle; teknoloji ve kalite açısında örnek ve önder bir kuruluş olarak sektörde yer almak.

Uluslar arası mecralarda tanınan projeler ve yazılımlar geliştirme

Misyonumuz

Eskişehir Reklam gelecek toplumunun bir bilgi toplumu olacağını ve bu anlamda internetin önemli bir yeri olduğu gerçeğini kabul eder.

Bu anlamda firma yapılanmasında profesyonel ekip elemanlarıyla çalışmak, en son gelişmeleri anında takip ederek bunları müşterilerine yansıtmak temel amacıdır.

Kentsel yaşamı internete taşımak ve yaşamı kolaylaştırma yönünde internet projeleri geliştirmek, internet mecrasının bir iletişim alanı olduğu gerçeğini benimseyerek müşterilerine interaktif bir ajans şeklinde her anlamda hizmet vermek hedeflerinin en önemlileridir.

Kalite

%100 Müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmakta olan firmamızın amacı müşteriye danışmanlık ederek en doğru hedefe ulaşmasını sağlamaktır.

Firmamız üretim aşamalarını adım adım müşterileri ile paylaşmakta ve her türlü çalışmada müşterilerinin onayını almaktadır.

Çalışma süreci içerisinde sürekli olarak müşterilerle yapılan görüşmeler sonucunda istenilen en doğru sonuç elde edilmektedir.

Çalışma bitmiş olsa dahi müşterinin istek ve önerileri her zaman dikkate alınarak istenilen çalışmalar titizlikle yürülütür.Data Center
Türkiye merkezli datacenterımızda bulunan sunucularını yine tamamen local olan Dual Kanal Fiber Optik 1 Gbit Internet bağlantısı kullanarak yönetilmektedir. Internet altyapısı tamamen Gibabit hızında FiberOptik sistem üzerine kuruludur. Türkiye'de ilk defa datacenterımızda kullanılan dual kanal teknolojisi sayesinde oluşabilecek herhangi bir arızada sistem diğer kanaldan çalışmaya devam edecek ve siteleriniz kesinti yaşamayacak!

SERVERLARIMIZ

Türkiye' de Hosting
Türkçe Kontrol Panel
365 Gün 24 Saat destek
Firewall güvenlik sistemi


DNS Adresleri

dns1.eskisehirhosting.com
dns2.eskisehirhosting.com

dns1.eskisehirgrup.com
dns2.eskisehirgrup.com

Outlook Mail Ayarları

Microsoft Outlook Mail Ayarları

Web Mail İçin Tıklayın


Google Apps Kullananlar
İçin Gmail Ayarları
Outlook Mail Ayarları

Microsoft Outlook Mail Ayarları

Web Mail Girişi
eskişehir 86.728