www.eskisehirhosting.com
    Ana Sayfa
    Hakkımızda
    Farkımız
    Hizmetlerimiz
    Sık Sorulan Sorular
    Hazır Sistemler
    Fotolar
    İletişim

Datacenter
 
Detay
 
 
 
Detay
 
 
 
Detay
 
 
Tüm Galerilere bak

Eskişehir Reklam
2 Eylül Cd. Yalbı Sk.Arifbey Apt. 13/13 ESKİŞEHİR
0.222.233 25 65
0.539.289 40 45
0.542.311 63 84
0.505.6124544

Farkımız

Eskişehir Reklamı'ın en belirgin farkı, alanında yüksek eğitim yapmış tecrübeli personelidir. Ayrıca güven, hızlı ve net çözüm üretebilmekte yine diğer firmalardan ayrılan en büyük farkıdır.

Eskişehir Reklam Web Sitesi çalışmalarını başlı başına bir proje olarak nitelendirmekte ve bu bağlamda her müşterisine özel çözümler üretebilmektedir. Rakiplerinin özellikle PHP Nuke (Hazır şablon) gibi çalışmaları müşterilerine çevirip çevirip sunmasının karşısında her müşterisine özel olarak ASP ile yeni baştan programlama yapmaktadır. Buda yine Eskişehir'deki mevcut rakiplerinden ayrılan en belirgin özelliğidir.

Web sitelerini bir ana sayfa, ve 3-5 alt sayfa gibi düşünen bir zihniyete kesinlikle asla sahip olmamıştır. Web Sitesi yalnızca bir bilişim aracı değildir. Eskişehir Reklam bunu böyle kabul eder ve İnterneti bir iletişim mecrası olarak ele almak gerektiği ilkesini benimsemiştir.

Bilişim sektörü internet mecrasının ayakta durmasını sağlayan teknik alt yapıyı hazırlar. İnternet sitelerini ise iletişim bilimciler hazırlar. Tıpki bir TV teknisyeninin bir TV programı hazırlaması gibi bir bilgisayarcının hazırlayacağı bir web sitesinin de işlevselliğinin tartışmalı olacağı aşikardır. Elbette teknik elemanlar olmadan bahsi geçilen çalışmaların yapılmayacağı da bir gerçektir ve bir proje bir ekip çalışması ile üretilebilir. Proje içerisinde eksik olan bir ayak söz konusu ise bu projenin verimliliği elbette yetersiz olacaktır.

Günümüzde özellikle domain ve hosting hizmetleri konusunda ciddi ve sorumluluk sahibi firmalar bulmak ve hizmet almak çok zorlaşmıştır. Artan talep karşısında bu pastadan pay alma hedefi ile günümüzde bir çok kişi bu alandahizmet verme vaade ile ortaya çıkmakta ve kısa bir süre sonra ise arkasında tabiri caizse gözü yaşlı müşterilerini bırakarak ortadan kaybolmaktadır. Eskişehir Reklam temeli 2000 yıllında atılmış olan ve bugüne kadar devam eden hizmet ağını Eskişehir İş Geliştirme Bünyesi çerçevisinde kurulmuştur. Ardından Eskişehir Hosting olarak bir alt yapılanma daha gerçekleştiren firmamız. Sürekli gelişmeyi ve daha net hizmetler üretebilmeyi hedeflemektedir.Data Center
Türkiye merkezli datacenterımızda bulunan sunucularını yine tamamen local olan Dual Kanal Fiber Optik 1 Gbit Internet bağlantısı kullanarak yönetilmektedir. Internet altyapısı tamamen Gibabit hızında FiberOptik sistem üzerine kuruludur. Türkiye'de ilk defa datacenterımızda kullanılan dual kanal teknolojisi sayesinde oluşabilecek herhangi bir arızada sistem diğer kanaldan çalışmaya devam edecek ve siteleriniz kesinti yaşamayacak!

SERVERLARIMIZ

Türkiye' de Hosting
Türkçe Kontrol Panel
365 Gün 24 Saat destek
Firewall güvenlik sistemi


DNS Adresleri

dns1.eskisehirhosting.com
dns2.eskisehirhosting.com

dns1.eskisehirgrup.com
dns2.eskisehirgrup.com

Outlook Mail Ayarları

Microsoft Outlook Mail Ayarları

Web Mail İçin Tıklayın


Google Apps Kullananlar
İçin Gmail Ayarları
Outlook Mail Ayarları

Microsoft Outlook Mail Ayarları

Web Mail Girişi
eskişehir 86.726